روغن موتور مگلوب ساخت کدام شرکت است؟

روغن موتور مگلوب جوابگوی نیاز داخلی کشور

شرکت نفت سپاهان از آغاز تأسیس به موازات تولید روغن موتورهای دیزلی و بنزینی، با برآورد ظرفیت تقاضای داخلی درسال 1398 اقدام به صادرات روغن پایه اکستراکت و اسلاک واکس مازاد تولیدی نمود .

محصول دیگر روغنی با سطح کیفی بسیار بالا است که با برند مگلوب تولید و عرضه می شود. این واحد تولیدی در اوایل سال 1399 در نفت سپاهان راه اندازی شده و در واقع این روغن با همکاری یک شرکت اتریشی به نام افا اویل تولید می شود و تحت لیسانس این شرکت است و تأییدیه های خودروسازهای مطرح اروپایی از جمله بنز، بی‌ام و و پژو و فولکس واگن را دارد.

شرکت  نفت سپاهان (اسپیدی) که از آن به عنوان بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه یاد می شود، به تولید انواع روغن موتور، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک،  روغن موتور سیکلت، ضد یخ  و غیره پرداخته است.

این روغن برای اتومبیل های جدیدی که وارد ایران می شوند و طبیعتا برای تأمین روغن با مشکلاتی مواجه هستند، تولید و عرضه می شود.

کسانی که این خودروها را دارند و خودروهای گران قیمتی هم هستند، با توجه به اینکه نمی شود هر نوع روغنی را در این خودروها استفاده کرد، با مشکل تأمین روغن مواجه می شوند که با عرضه برند مگلوب، مشکل دارندگان این خودروها حل می شود.

جهت خرید روغن موتور های مگلوب بر روی تصویر زیر کلیک کنید

لوگوی روغن موتور مگلوب موجود در فروشگاه اینترنتی کارینزو

اشتراک گذاری