خرید روغن موتور اسپیدی کارینزو
بهترین روغن موتور اسپیدی کدام محصول است؟

در این مقاله از کارینزو قصد داریم لیست بهترین روغن موتور اسپیدی ، طبق چهارسال فعالیت شبانه روزی کارینزو را با شما به اشتراک بگذاریم.

همچنین پر فروش ترین محصولات روغن موتورهای اسپیدی را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پلاتینیوم 5W40 SN با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)
روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پلاتینیوم 540 اس ان چهارلیتری کارینزو

روغن موتور اسپیدی مدل سوپرپلاتینیوم فول سنتتیک SN 5W40 با استفاده ازترکیب روغن پایه‌های سنتتیک وارداتی و همچنین ادتیوهای وارداتی از کمپانی‌های معتبر تولید کننده مشتقات نفتی و ادتیو در شرکت نفت سپاهان تولید می شود.

همانطور که می‌دانید سطح کیفی SN سازمان نفتی آمریکا ، از جدیدترین سطوح کیفی است و جهت استفاده در جدیدترین نسل موتورهای بنزینی خودروهای وارداتی، با شتاب و قدرت بالا طراحی شده است.

روغن های ستننیک از ترکیبات شیمیایی تولید می‌شود که به صورت مصنوعی است.

روغن‌موتورهای سنتتیک انواع مختلف با مواد تشکیل دهنده متفاوت دارند که این موضوع آنها را از لحاظ کیفیت و نوع مصرف نیز با یکدیگر متمایز می‌کند.

روغن‌موتورهای سنتتیک ساختار مولکولی یکنواخت‌تری نسبت به روغن های متداول دارند که این ساختار به مولکول‌ها اجازه می‌دهد تا به سادگی روی هم بلغزند، در صورتی‌ که لغزیدن مولکول‌های روغن‌ معدنی بر روی یکدیگر کمی دشوارتر است. این نوع روغن از ترکیبات شیمیایی و با استفاده از خواصی که به هیدروکربن‌ها داده می‌شود، ساخته می‌شوند و به همین دلیل است که با توجه به ساختار و مشخصاتی که هر کمپانی سازنده روغن موتور به کار می‌گیرد، تفاوت‌هایی با محصول کمپانی‌های دیگر در آن ایجاد می‌شود و هر کدام از انواع روغن‌های ساخت شرکت‌های گوناگون، به خاطر تفاوت در همین مواد تشکیل‌دهنده و ساختار، دارای خواص مخصوص به خود می‌شوند.

این روغن‌ها به خاطر داشتن ترکیبات پلیمری، عمر بالاتری دارند و به همین دلیل نیاز به تعویض آنها در کیلومتر‌های بالاتر اتفاق می‌افتد. ضمن اینکه دمای تحمل و سوختن بالاتری دارند و در دما‌های بالا، کمتر خاصیتشان دچار تغییرات می‌شود که از مهم‌ترین نتایج آن، میزان ناچیز تبخیر شدن آن در برابر روغن‌های دیگر است.

ادتیوهای ترکیب شده در روغن موتورهای اسپیدی شامل عناصری مانند کلسیم Ca، باریم Ba، نیتروژن N، منیزیم Mg، زینک Zn و آهنFe هستند که هرکدام خواص خاص خود را داشته و برای قسمت خاصی از موتور مفید هستند و میزان وجود همین عناصر در ترکیب روغن موتور است که سطح کیفی آن را مشخص می‌کند. افزودنی‌های استفاده شده در روغن موتورهای اسپیدی تایید شده توسط شرکتهای بزرگ خودروسازی مانند ولوو ، BMW ، مرسدس بنز و..است.

روغن موتور اسپیدی  5W40 SN محصولی مولتی گرید از شرکت نفت سپاهان ، قابل استفاده در هر چهار فصل از سال است و میتواند در دامنه دمایی بین ۳۹- تا ۴۰+ کارکرد مفید داشته باشد.

این محصول برای خودروهایی که تکنولوژی ساخت موتور آن‌ها بعد از سال ۲۰۱2 میلادی تا کنون است قابل استفاده می باشد و بهترین محافظت را از موتور خودرو به عمل می‌آورد.

جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با خسارات زیادی همراه باشد. روغن موتور اسپیدی با مدل (Super Platinum 5W-40) با عملکرد عالی قدرت بسیار زیادی در پاک‌کنندگی موتور خودرو دارد.

این روغن موتور با حجم 4 لیتر به‌صورت تمام سنتزی ساخته شده و مخصوص موتورهای پرقدرت و مناسب برای خودروهای تولید 2012 و پس از آن است. این روغن موتور از سطح کیفیت SN/CF برخوردار است.

قدرت روانکاری این روغن بسیار بالا است، عملکرد عالی هنگام استارت سرد دارد و دارای بالاترین کیفیت جهت محافظت و نظافت موتور از عوامل زیان آور حتی در فواصل طولانی کارکرد را دارد. همچنین این روغن موتور قابلیت افزایش طول عمر موتور خودرو را دارد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای موتور خودروی شما باشد.


2. روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پلاتینیوم مدل 5W40 SN با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)

روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پلاتینیوم 530 اس ان چهارلیتری در کارینزو

جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با خسارات زیادی همراه باشد. روغن موتور خودروی (Speedy) «اسپیدی»، با مدل (Super Platinum 5W-30) با عملکرد عالی قدرت بسیار زیادی در پاک‌کنندگی موتور خودرو دارد. این روغن موتور با حجم 4 لیتر به‌صورت تمام سنتزی ساخته شده و مخصوص موتورهای پرقدرت و مناسب برای خودروهای تولید 2012 و پس از آن است. این روغن موتور از سطح کیفیت SN/CF برخوردار است. قدرت روانکاری این روغن بسیار بالا است، عملکرد عالی هنگام استارت سرد دارد و دارای بالاترین کیفیت جهت محافظت و نظافت موتور از عوامل زیان آور حتی در فواصل طولانی کارکرد را دارد. همچنین این روغن موتور قابلیت افزایش طول عمر موتور خودرو را دارد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای موتور خودروی شما باشد.


3. روغن موتور اسپیدی مدل پلاتینیوم 10W40 SM با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)

روغن موتور اسپیدی مدل پلاتینیوم 1040 اس ام چهارلیتری در کارینزو

استفاده از روغن موتور مناسب و سازگار با موتور خودرو، نقش بسیار زیادی در عملکرد آن دارد. روغن موتور باکیفیت نه‌تنها موجب روانکاری مناسب قطعات موتور می‌شود، بلکه در جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی این قطعات به‌خوبی عمل می‌کند. روغن موتور فوق یکی از محصولات ایرانی باکیفیتی است که شرکت «نفت سپاهان» تولید می‌کند. این روغن موتور مدل «پلاتینیوم 10W40 SM» می باشد.

عبارت 10W-40 که روی این روغن موتور درج شده، نشانگر چهارفصل‌بودن آن است. این میزان گرانروی مانع از سفت‌شدن روغن در دمای پایین می‌شود و درصورتی که تحت دمای بالا قرار گیرد، به‌خوبی عمل خواهد کرد. روغن موتور خودروی پلاتینیوم اسپیدی  از سطح کیفی بالای SM/CF برخوردار است و می‌توان از آن برای خودروهای بنزینی و دیزلی پیشرفته استفاده کرد. این محصول با موتورهای توربوشارژ نیز سازگار است.

از دیگر مزایای روغن موتور اسپیدی پلاتینیوم 10w40 که به روش تمام‌سنتزی (فول سنتتیک) تولید می‌شود، می‌توان به محافظت دربرابر ایجاد رسوبات ناشی از دمای بالا و قدرت پاک‌کنندگی مناسب آن اشاره کرد.

روغن موتور اسپیدی پلاتینیوم پایداری اکسیداسیون قابل‌توجهی دارد و به کاتالیست‌ها آسیبی وارد نمی‌کند.

این محصول برای موتورهای تولیدی سال 2005 به بعد مناسب است و کارکرد روغن موتور اسپیدی پلاتینیوم 7000 الی 8000 کیلومتر می باشد.


4. روغن موتور اسپیدی مدل پلاتینیوم 20W50 SM با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)

روغن موتور پلاتینیوم 2050 اس ام اسپیدی کارینزو

5. روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پاور 10W40 SL با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)

روغن موتور اسپیدی مدل 1040 اس ال سوپر پاور چهارلیتری کارینزو

6. روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پاور 10W40 SL با حجم 4 لیتر (مشاهده محصول)

روغن موتور اسپیدی مدل سوپر پاور 2050 اس ال چهارلیتری کارینزو

برای مشاهده تمامی محصولات روغن موتور اسپیدی کلیک کنید.

اشتراک گذاری