کارینزو مرجع تخصصی فروش آنلاین محصولات شرکت نفت سپاهان روغن موتور اسپیدی
روغن موتور اسپیدی ساخت کدام شرکت است؟

شرکت نفت سپاهان تولید کننده روغن موتورهای اسپیدی

شركت نفت سپاهان به عنوان يكي از بزرگترين توليد كنندگان روغن پایه و فرآورده هاي حوزه روانكار كشور با برند تجاری اسپیدی ، در راستاي جلب رضايت مشتري همراه با حفظ حقوق ساير ذينفعان مصمم است همواره در چارچوب سيستم هاي مديريت یکپارچه بر اساس استانداردهاي داخلی و بین المللی همچون ISO9001- ISO14001- ISO45001- ISO/TS29001- IATF16949 و الزامات خاص مشتریان و در جهت ارتقاء کیفیت در تولید محصولات، افزایش رضایت مندی ذینفعان، توسعه سرمایه های انسانی و سلامت کارکنان، حفاظت از محیط زیست، رعایت الزامات ایمنی و بهداشت، بهبود عملکرد انرژی ، مسئولیت پذیری اجتماعی و بهبود فرآیند ها گام بردارد.

شركت نفت سپاهان (روغن موتور اسپیدی) بزرگترین تولیدکننده روغن پایه در خاورمیانه در سال 1371 با بهره گیری از آخرین تکنولوژیِ روز دنیا به بهره برداری رسید. این شرکت در حال حاضر با داشتن ظرفیت تولید حدود 760 هزار تن انواع محصولات روغنی و روانکار، بزرگترین تولید کننده روغن پایه گروه یک در ایران و خاورمیانه است. شركت نفت سپاهان با بیش از 200 نوع محصولات نهایی روغن و روانکار توانسته نیاز صنایع و همچنین روغن های موتوری درکلاسهای مختلف را تأمین نماید.

<div id="57550551499"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/UIs7u?data[rnddiv]=57550551499&data[responsive]=yes"></script></div>

اهداف شرکت نفت سپاهان

● افزایش تولید و ایجاد تنوع در محصولات جهت افزایش نفوذ در بازارهای داخلی و صادراتی برای کسب درآمد حداکثری
● حفظ و بهبود کیفیت محصولات پایه و نهایی از طریق شناسایی و کاهش ریسکها ، بهبود مستمر فرمولاسیون و فرآیندهای تولید
● حفظ و بهبود دارایی های فیزیکی به ویژه تجهیزات تولید از طریق نظام نگهداری و تعمیرات اثربخش
● مدیریت و بهبود مصارف انرژی از طریق استقرار نظام مدیریت انرژی
● کنترل اثر بخش و توسعه توانمندی های تامین کنندگان ملزومات به منظور حفظ شاخص های کیفی در محصولات نهایی
● تعهد به کاهش و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی


همچنین کارینزو نیز به عنوان مرجع تخصصی روغن موتور و روانکار در ایران همواره این محصولات با کیفیت ایرانی را با بهترین قیمت به دست مصرف کنندگان نهایی رسانده و سعی دارد نقش مهمی در توسعه لجستیک و سهولت دسترسی به روغن موتورهای اسپیدی را در سراسر کشور فراهم سازد.


برای خرید محصولات با کیفیت اسپیدی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

لوگو روغن موتور اسپیدی کارینزو
اشتراک گذاری