• شرکت پرتلاش و حرفه‌ای تجهیز نیروی زنگان در سال‌های پیش با هدف ارائه بهترین محصولات با کیفیت در زمینه بهبود عملکرد خودرو آغاز به کار کرد و خوشبختانه توانسته است در طی سال‌های طولانی فعالیت خود، تعداد زیادی مشتریان راضی و وفادار را به سمت کسب‌وکار خود جذب نماید.
  اگر شما نیز مایلید با نحوه فعالیت این تیم حرفه‌ای جذاب و مهم‌ترین محصولات ارائه شده توسط آن آشنا شوید، تا پایان این مقاله با کارینزو همراه باشید تا سفری کوتاه به قلب کسب‌وکار شرکت تجهیز نیروی زنگان داشته باشیم و نگاهی بر محصولات مختلف تولید شده توسط این شرکت بیاندازیم.

  محصولات خودرویی

  برای بهبود عملکرد خودرو در فصل‌های مختلف سال، نیاز به محصولات روانکاری مختلفی است تا از آن‌ها جهت افزایش قدرت و عملکرد موتور ماشین کمک گرفت، برخی از این محصولات خودرویی عبارتند از: روغن موتور دیزلی و بنزینی، روغن دنده دستی، روغن ATF ، روغن هیدرولیک، ضد یخ و ضد جوش


  محصولات صنعتی

  محصولات TNZ برای روانکاری انواع تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. روغن هیدرولیک صنعتی از مهم‌ترین محصولات صنعتی پرطرفدار در ایران هستند که آمار فروش تجهیز نیروی زنگان را زیر و رو کرده‌اند!


  محصولات دریایی

  احتمالاً برای شما نیز پیش آمده است که جهت خرید روغن های دریایی مختلف برای قایق موتوری، لنج ، کشتی و موتورهای دو زمانه و چهار زمانه ، درگیر پرسه زدن و جستجو در فروشگاه‌های مختلف شده‌اید و در آخر نیز به نتیجه دلخواه‌تان برای دستیابی به نتیجه مدنظر نرسیدید.
  شرکت تجهیز نیروی زنگان، شما را از شر تمامی این دسته از مشکلات آسوده کرده است و انواع محصولات دریایی درجه یک و باکیفیت را در بهترین رنج قیمت برای بهبود فعالیت وسایل نقلیه آبی شما ارائه می‌کند.


  گریس

  امکان ندارد که شما با اتومبیل و دیگر وسایل نقلیه سروکارداشته باشید اما تا به حال کارتان به گریس نخورده باشد!! امروزه متخصصین حرفه‌ای خبره و آشنا به حوزه ماشین از خرید گریس و گریس‌کاری به عنوان یکی از کلیدی‌ترین قدم‌ها در مسیر نگه‌داری از خودرو یاد می‌کنند.
  گریس، یک روانکار جادویی فوق العاده است که با داشتن خاصیت روان‌کنندگی قوی و داشتن انسجام و عدم رقیق بودن می‌تواند به خودرو شما جهت داشتن عملکرد بهتر کمک کند.

  روغن ترانسفورماتور

  در بین محصولات تولیدی TNZ می‌توان ترانسفورماتور را به عنوان پادشاه تمامی روغن ها نام گذاری کرد که می‌تواند در بهبود روند عملکرد معجزه ایجاد کند! روغــن ترانســفورماتور بــرای اســتفاده در ترانســفورماتورها به‌ویــژه ترانســفورمرهای پرقــدرت، ســوییچ‌گیرها، بریکرهــای گردشــی، خازن‌هــا، کویل‌هــای احــتراق داخلــی خــودرو و دیگــر تجهیــزات الکتریکــی طراحــی شــده اســت.

  همچنین این شرکت، اولین تولیدکننده روغن ترانسفورماتور در ایران می باشد.


  کارینزو انتخاب سخت پسندان دنیای خودرو!

  اگر شما نیز تصور می‌کنید که به تمامی محصولات معرفی شده در قسمت فوق، برای خرید نیاز دارید و به دنبال یک فروشگاه معتبر برای خرید این دسته از محصولات همچون روغن گیربکس،روغن موتور، ضد یخ و ضد جوش، روغن هیدرولیک نیاز دارید، کارینزو در خدمت شماست.
  در ادامه با مهم‌ترین دلایلی که به شما اثبات می‌کند همین حالا باید برای خرید تجهیزات مختلف اتومبیل از طریق کارینزو اقدام کنید، معرفی می‌شود.


  قیمت‌های فوق العاده!

  ما همواره در کارینزو تلاش کرده‌ایم که با توجه به وضعیت اقتصادی نابه‌سامان کشور، کم‌ترین قیمت محصولات را جهت خرید راحت‌تر همو‌طنانمان ارائه کنیم.


  کیفیت بالای محصولات

  ارزان‌ترین محصول دنیا نیز چنانکه فاقد کیفیت و کارایی کافی باشد، برای شما قابل استفاده نخواهند بود، تمامی محصولات مختلف ارائه شده توسط تجهیز نیروی زنگان، در بهترین سطح کیفیت، تولید شده‌اند و خیال شما زمان خرید این محصولات از هر جهتی آسوده خواهد بود.


  رضایت 98% مشتریان

  مهم‌ترین افتخار ما در زمینه ارائه محصولات، به دست آوردن رضایت 98% تمامی مشتریان از خرید محصولات مختلف مرتبط با خودرو ، موتور سیکلت و وسایل نقلیه است.


  تا دیر نشده برای خرید اقدام کنید!

  همین حالا که شما عزیزان مشغول خواندن این مطلب هستید، احتمالاً اتومبیل شما برای بهتر کردن روند فعالیت خود به یک تغذیه قدرتمند نیاز دارد! تغذیه حرفه‌ای اتومیبل شما به مواردی همچون خریداری روغن موتور، ضد یخ ، گریس و … مرتبط می‌باشد.
  پیشنهاد می‌شود پیش از آنکه اوضاع خودروی‌تان وخیم‌تر شود همین حالا تجهیزات ضروری آن را خریداری کنید و با استفاده درست از محصولات خریداری شده، حال خودروی‌تان را زیرو رو کنید.
  در کارینزو هر محصول مرتبط با خودرو با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت موجود است، پس برای خرید کردن منتظر چه چیزی هستید؟ همین حالا دست به کار شوید و یک خرید فوق العاده را برای خودتان ثبت کنید و لذت ببرید.

  سخن پایانی

  در این مقاله از کارینزو در ابتدا نگاهی کوتاه و گذرا بر فعالیت‌های شرکت تجهیز نیروی زنگان در عرصه تولید مدل های مختلف روانکار داشتیم.
  تمامی محصولات حرفه‌ای ارائه‌شده توسط این شرکت ، در سایت فروشگاهی کارینزو در بالاترین درجه کیفیت و بهترین رنج قیمت موجود است و شما می‌توانید با خیال راحت، از کارینزو محصول مدنظرتان را بخرید و لذت ببرید.
  اگر به فکر تزریق یک حال خوب واقعی به قلب ماشین‌تان هستید شک نکنید که محصولات TNZبهترین انتخاب برای ماشین‌تان است، برای زیرورو کردن حال خودروی شما کارینزو در کنار شما عزیزان است.

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳۷ رای