طرح تشویقی باشگاه مشتریان کارینزو
با هر امتیاز 1000 تومان دریافت کنید!

افتتاحیه باشگاه مشتریان کارینزو

به مناسبت افتتاح باشگاه مشتریان کارینزو تا پایان مهر ماه 1400 با هر فعالیتتون توی کارینزو به ازای هر امتیاز 1000 تومان اعتبار خرید دریافت کنید.

شما میتونید با بازدید از مطالب سایت ، مشاهده محصولات و معرفی سایت به دوستانتون امتیاز بیشتری کسب کنید. امتیازات به همین جا ختم نمیشه و کارینزو بخاطر داشتن شما مشتریان عزیز موارد دیگه ای هم واسه امتیاز گیری راحت تر قرارداده.

کافیه برای هر مقاله یا نوشته نظر بذارید تا بعد از تائید نظرات توسط کارشناسان محتوا امتیازتون رو توی پنل باشگاه مشتریان دریافت کنید.

فقط توجه داشته باشید که امتیاز معرفی سایت به دوستانتون درصد بیشتری داره و با لینک اختصاصی خودتون اگر سایت رو معرفی کنید و از طریق اون لینک هم دوستتون ثبت نام کنه امتیاز بیشتری بهتون تعلق میگیره و حتی با خریدشون هم تا 90 روز میتونید پورسانت اون خرید رو دریافت کنید.

این طرح تا پایان مهر ماه 1400 قابل استفاده بوده ولی کسانی که از طریق معرفی لینک توسط لینک اختصاصی شما به سایت مراجعه کنن و خرید کنن 90 روز پورسانت همچنان برقراره و شاملتون میشه .

 

در پایان مهر ماه نیز از بین کسانی که توی این مدت همراه ما بودند قرعه کشی میکنیم و به 3 نفر تا سقف 500 هزار تومان ، محصول مورد نیازش رو از بین محصولات کارینزو بهش هدیه میدیم.

پس وقتو از دست ندید و با کسب امتیازات بیشتر موجودیتون رو زیاد کنید.

 

 

اشتراک گذاری